Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukulla Ella - Crybabies
Kukulla Ella - Crybabies

Kukulla Ella

Kodi i produktit: 8421134908352

L 2,790

Kukulla Ella Crybabies

Ka stok

Sasia

Kukulla Ella Crybabies

SKU 8421134908352
EAN 8421134908352

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...