Transport falas për porosi mbi 5000L

Kukulla Portia me floke të gjata - Our generation
Kukulla Portia me floke të gjata - Our generation
Kukulla Portia me floke të gjata - Our generation

Kukulla Portia me floke të gjata

Kodi i produktit: 062243307070

L 6,190

Sy të bukura blu dhe flokë kafe shumë të gjata ,1 fustan,1 rrip,1 pale mbathje,këpuce,1 krëher,2 fije flokësh me ngjyra,2 karfica flokësh dhe broshurë për udhëzime si të modeloni flokët.46cm

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

S’ka stok

Sasia

Sy të bukura blu dhe flokë kafe shumë të gjata ,1 fustan,1 rrip,1 pale mbathje,këpuce,1 krëher,2 fije flokësh me ngjyra,2 karfica flokësh dhe broshurë për udhëzime si të modeloni flokët.46cm

SKU 062243307070
EAN 062243307070

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...