Transport falas për porosi mbi 5000L

Kuti personalizimi me spiderman

Kodi i produktit: 7600360910

L 1,390
L 3,490

Kuti personalizimi me spiderman, Smoby

3 produkte shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Kuti personalizimi me spiderman, Smoby

SKU 7600360910
EAN 3032163609100

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...