Transport falas për porosi mbi 5000L

Lepurushat njëbriresh qe dridhen, seti I  surprizave - Rainbocorns
Lepurushat njëbriresh qe dridhen, seti I  surprizave - Rainbocorns

Lepurushat njëbriresh qe dridhen, seti I surprizave

Kodi i produktit: 4894680021419

L 510
L 1,290

Lepurushat njëbriresh qe dridhen, seti I surprizave Rainbocorns

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

S’ka stok

Sasia

Lepurushat njëbriresh qe dridhen, seti I surprizave Rainbocorns

SKU 4894680021419
EAN 4894680021419

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 2,990