Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër e bebave për dhëmbët - ABC
Lodër e bebave për dhëmbët - ABC
Abc

Lodër e bebave për dhëmbët

Kodi i produktit: 104011619

L 195
L 490

Lodër e bebave për dhëmbët, ABC

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Lodër e bebave për dhëmbët, ABC

SKU 104011619
EAN 4006592416195

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 590
L 1,490
L 470
L 1,190