Transport falas për porosi mbi 5000L

Seti i tualetit dhe dushit - Sylvanian
Seti i tualetit dhe dushit - Sylvanian

Seti i tualetit dhe dushit

Kodi i produktit: EC5425

L 795
L 990

Seti i tualetit dhe dushit Sylvanian

Ka stok

Sasia

Seti i tualetit dhe dushit Sylvanian

SKU EC5425
EAN 5054131054253

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...