Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Dreamz Furgoni i Breshkave - Lego
Lodër Lego Dreamz Furgoni i Breshkave - Lego
Lodër Lego Dreamz Furgoni i Breshkave - Lego

Lodër Lego Dreamz Furgoni i Breshkave

Kodi i produktit: 71456

L 2,195
L 5,490

Lodër Lego Dreamz Furgoni i Breshkave Lego

Ka stok

Sasia

Lodër Lego Dreamz Furgoni i Breshkave Lego

SKU 71456
EAN 5702017419268

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,715
L 6,790
L 1,675
L 4,190