Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Friends Anije me vela - Lego
Lodër Lego Friends Anije me vela - Lego
Lodër Lego Friends Anije me vela - Lego
Lodër Lego Friends Anije me vela - Lego

Lodër Lego Friends Anije me vela

Kodi i produktit: 41716

L 5,490

Lodër Lego Friends Anije me vela Lego

S’ka stok

Sasia

Lodër Lego Friends Anije me vela Lego

SKU 41716
EAN 5702017154152

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-25%
L 3,145
L 4,190
-25%