Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Marvel Motoçikleta Black Widow dhe Captain America - Lego
Lodër Lego Marvel Motoçikleta Black Widow dhe Captain America - Lego
Lodër Lego Marvel Motoçikleta Black Widow dhe Captain America - Lego

Lodër Lego Marvel Motoçikleta Black Widow dhe Captain America

Kodi i produktit: 76260

L 1,890

Lodër Lego Marvel Motoçikleta Black Widow dhe Captain America Lego

Ka stok

Sasia

Lodër Lego Marvel Motoçikleta Black Widow dhe Captain America Lego

SKU 76260
EAN 5702017419763

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...