Transport falas për porosi mbi 5000L

Zgarë kuzhine 2 ne 1 - Hape
Zgarë kuzhine 2 ne 1 - Hape

Zgarë kuzhine 2 ne 1

Kodi i produktit: 6943478019379

L 3,990

Zgarë kuzhine 2 ne 1 Hape

Ka stok

Sasia

Zgarë kuzhine 2 ne 1 Hape

SKU 6943478019379
EAN 6943478019379

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...