Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër Lego Ninjago Gara kundër kohës - Lego
Lodër Lego Ninjago Gara kundër kohës - Lego
Lodër Lego Ninjago Gara kundër kohës - Lego

Lodër Lego Ninjago Gara kundër kohës

Kodi i produktit: 71797

L 18,490

Lodër Lego Ninjago Gara kundër kohës Lego

Ka stok

Sasia

Lodër Lego Ninjago Gara kundër kohës Lego

SKU 71797
EAN 5702017413112

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...