Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër ndërtuese: Makinë e verdhë

Kodi i produktit: 5906395455485

L 690
L 1,490

Lodër ndërtuese: Makinë e verdhë Korbo

Ka stok

Sasia

Lodër ndërtuese: Makinë e verdhë Korbo

SKU 5906395455485
EAN 5906395455485

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,390
L 2,490
L 1,990
L 3,490