Transport falas për porosi mbi 5000L

Loje tavoline Gabby's Dollhouse - Gabby's Dollhouse
Loje tavoline Gabby's Dollhouse - Gabby's Dollhouse

Loje tavoline Gabby’s Dollhouse

Kodi i produktit: 6066778

L 1,490

Loje tavoline Gabby’s Dollhouse

Ka stok

Sasia

Loje tavoline Gabby’s Dollhouse

SKU 6066778
EAN 778988460825

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-25%