Transport falas për porosi mbi 5000L

Lojë tavoline me bretkosa - Noris
Lojë tavoline me bretkosa - Noris
Lojë tavoline me bretkosa - Noris
Lojë tavoline me bretkosa - Noris

Lojë tavoline me bretkosa

Kodi i produktit: 606061859

L 995
L 2,490

Lojë tavoline me bretkosa Noris

Ka stok

Sasia

Lojë tavoline me bretkosa Noris

SKU 606061859
EAN 4000826002819

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,030
L 2,590