Transport falas për porosi mbi 5000L

Lojë udhëtimi gjarperi & shkalla

Kodi i produktit: 5015353615530

L 955
L 1,190

Lojë udhëtimi gjarperi & shkalla Youreka

S’ka stok

Sasia

Lojë udhëtimi gjarperi & shkalla Youreka

SKU 5015353615530
EAN 5015353615530

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,075
L 2,590