Transport falas për porosi mbi 5000L

Makina e Carlites - Gabby's Dollhouse
Makina e Carlites - Gabby's Dollhouse
Makina e Carlites - Gabby's Dollhouse

Makina e Carlites

Kodi i produktit: 6062145

L 1,990

Makina e Carlites

Ka stok

Sasia

Makina e Carlites

SKU 6062145
EAN 778988374665

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...