Transport falas për porosi mbi 5000L

Makina me fruta - ABC
Makina me fruta - ABC
Makina me fruta - ABC
Abc

Makina me fruta

Kodi i produktit: 204112009

L 470
L 1,190

Makina me fruta, ABC

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Makina me fruta, ABC

SKU 204112009
EAN 4006333084027

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...