Transport falas për porosi mbi 5000L

Makina Vetëtima McQueen - Jada
Makina Vetëtima McQueen - Jada
Makina Vetëtima McQueen - Jada

Makina Vetëtima McQueen

Kodi i produktit: 253084000

L 4,390

Makina Vetëtima McQueen, Jada

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Makina Vetëtima McQueen, Jada

SKU 253084000
EAN 4006333079580

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...