Transport falas për porosi mbi 5000L

Makinë e Mickie me telekomandë - Jada
Makinë e Mickie me telekomandë - Jada
Makinë e Mickie me telekomandë - Jada

Makinë e Mickie me telekomandë

Kodi i produktit: 253074000

L 4,390

Makinë e Mickie me telekomandë Jada

Ka stok

Sasia

Makinë e Mickie me telekomandë Jada

SKU 253074000
EAN 4006333079504

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...