Transport falas për porosi mbi 5000L

Makinë Lightning McQueen - Cars
Makinë Lightning McQueen - Cars
Makinë Lightning McQueen - Cars

Makinë Lightning McQueen

Kodi i produktit: 4006333070099

L 4,490

Makinë Lightning McQueen Cars

Ka stok

Sasia

Makinë Lightning McQueen Cars

SKU 4006333070099
EAN 4006333070099

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...