Transport falas për porosi mbi 5000L

Martinelia Zbutës për buzët në formë njëbrirëshi - Martinelia
Martinelia Zbutës për buzët në formë njëbrirëshi - Martinelia
Martinelia Zbutës për buzët në formë njëbrirëshi - Martinelia
Martinelia Zbutës për buzët në formë njëbrirëshi - Martinelia
Martinelia Zbutës për buzët në formë njëbrirëshi - Martinelia
Martinelia Zbutës për buzët në formë njëbrirëshi - Martinelia

Martinelia Zbutës për buzët në formë njëbrirëshi

Kodi i produktit: 90011

L 290

Martinelia Zbutës për buzët në formë njëbrirëshi

Ka stok

Sasia

Martinelia Zbutës për buzët në formë njëbrirëshi

SKU 90011
EAN 8436609393366
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New