Transport falas për porosi mbi 5000L

Mëso hapat e parë me karrocën me ngjyra

Kodi i produktit: 100001833

L 5,490

Mëso hapat e parë me karrocën me ngjyra, Eichhorn

Ka stok

Sasia

Mëso hapat e parë me karrocën me ngjyra, Eichhorn

SKU 100001833
EAN 4003046018332

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...