Transport falas për porosi mbi 5000L

Meter që varet në mure me motive dhelpre - Svoora
Meter që varet në mure me motive dhelpre - Svoora

Meter që varet në mure me motive dhelpre

Kodi i produktit: 5208006210071

L 3,195
L 3,990

Meter që varet në mure me motive dhelpre Svoora

Ka stok

Sasia

Meter që varet në mure me motive dhelpre Svoora

SKU 5208006210071
EAN 5208006210071

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 1,490
L 955
L 1,190
L 1,995
L 2,490