Transport falas për porosi mbi 5000L

Metër që varet ne mure me motive lepurushi - Svoora
Metër që varet ne mure me motive lepurushi - Svoora

Metër që varet ne mure me motive lepurushi

Kodi i produktit: 5208006210088

L 3,195
L 3,990

Metër që varet ne mure me motive lepurushi Svoora

Ka stok

Sasia

Metër që varet ne mure me motive lepurushi Svoora

SKU 5208006210088
EAN 5208006210088

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 1,490
L 955
L 1,190
L 1,995
L 2,490