Transport falas për porosi mbi 5000L

Motocikleta e Barbie - Barbie
Motocikleta e Barbie - Barbie
Motocikleta e Barbie - Barbie
Motocikleta e Barbie - Barbie
Motocikleta e Barbie - Barbie

Motocikleta e Barbie

Kodi i produktit: 0887961632866

L 2,990

Motocikleta e Barbie

Ka stok

Sasia

Motocikleta e Barbie

SKU 0887961632866
EAN 0887961632866

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...