Transport falas për porosi mbi 5000L

Pellush Squishmallows- Caedyn 40 cm

Kodi i produktit: 196566412231

L 2,555
L 3,190

Pellush Squishmallows- Caedyn 40 cm Squishmallows

Ka stok

Sasia

Pellush Squishmallows- Caedyn 40 cm Squishmallows

SKU 196566412231
EAN 196566412231

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,395
L 2,990