Transport falas për porosi mbi 5000L

Pellush Squishmallows- Stitch me kukullën e vogel 20 cm

Kodi i produktit: 196566400566

L 1,835
L 2,290

Pellush Squishmallows- Stitch me kukullën e vogel 20 cm Squishmallows

1 produkt shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Pellush Squishmallows- Stitch me kukullën e vogel 20 cm Squishmallows

SKU 196566400566
EAN 196566400566

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 2,395
L 2,990