Transport falas për porosi mbi 5000L

Pellushi Mickey Mouse - Clementoni
Pellushi Mickey Mouse - Clementoni

Pellushi Mickey Mouse

Kodi i produktit: CL17165

L 1,435
L 1,790

Pellushi Mickey Mouse Clementoni

Ka stok

Sasia

Pellushi Mickey Mouse Clementoni

SKU CL17165
EAN 8005125171651

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,790
L 2,490
L 1,790
L 2,490