Transport falas për porosi mbi 5000L

Pistë garash - Hotwheels
Pistë garash - Hotwheels
Pistë garash - Hotwheels
Pistë garash - Hotwheels
Pistë garash - Hotwheels

Pistë garash

Kodi i produktit: 194735030675

L 4,790

Pistë garash Hotwheels

S’ka stok

Sasia

Pistë garash Hotwheels

SKU 194735030675
EAN 0194735030675

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...