Transport falas për porosi mbi 5000L

Pistoletë NERF - Nerf
Pistoletë NERF - Nerf

Pistoletë NERF

Kodi i produktit: E6600EU6

L 1,690

Pistoletë Nerf

Ka stok

Sasia

Pistoletë Nerf

SKU E6600EU6
EAN 5010993674527

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...