Transport falas për porosi mbi 5000L

Lodër uji - Nerf
Lodër uji - Nerf
Lodër uji - Nerf
Lodër uji - Nerf
Lodër uji - Nerf

Lodër uji

Kodi i produktit: F6369EU4

L 3,290

Lodër uji Nerf

Ka stok

Sasia

Lodër uji Nerf

SKU F6369EU4
EAN 5010996115799

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...