Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle 2 në 1 me 30 pjesë

Kodi i produktit: 8005125248025

L 555
L 690

Puzzle 2 në 1 me 30 pjesë Clementoni

Ka stok

Sasia

Puzzle 2 në 1 me 30 pjesë Clementoni

SKU 8005125248025
EAN 8005125248025

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New