Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle Aventurat e piratëve - Ravensburger
Puzzle Aventurat e piratëve - Ravensburger

Puzzle Aventurat e piratëve

Kodi i produktit: 4005556129546

L 2,990

Puzzle Aventurat e piratëve Ravensburger

Ka stok

Sasia

Puzzle Aventurat e piratëve Ravensburger

SKU 4005556129546
EAN 4005556129546

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...