Transport falas për porosi mbi 5000L

Puzzle Zodiaku - Ravensburger
Puzzle Zodiaku - Ravensburger

Puzzle Zodiaku

Kodi i produktit: 4005556167180

L 3,490

Puzzle Zodiaku Ravensburger

S’ka stok

Sasia

Puzzle Zodiaku Ravensburger

SKU 4005556167180
EAN 4005556167180

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...