Transport falas për porosi mbi 5000L

Qenush pellushi bezheë me të zezë me bateri

Kodi i produktit: 5015353498676

L 2,490

Qenush pellushi bezheë me të zezë me bateri Hamleys

Ka stok

Sasia

Qenush pellushi bezheë me të zezë me bateri Hamleys

SKU 5015353498676
EAN 5015353498676

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...