Transport falas për porosi mbi 5000L

Set Kreativ - Unikatoy
Set Kreativ - Unikatoy

Set Kreativ

Kodi i produktit: 8005125187799

L 2,795
L 3,490

Set Kreativ Unikatoy

Ka stok

Sasia

Set Kreativ Unikatoy

SKU 8005125187799
EAN 8005125187799

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,595
L 1,990