Transport falas për porosi mbi 5000L

Set- Krijo byrzylyke - Buki
Set- Krijo byrzylyke - Buki

Set- Krijo byrzylyke

Kodi i produktit: 3700802101697

L 555
L 690

Set- Krijo byrzylyke Buki

Ka stok

Sasia

Set- Krijo byrzylyke Buki

SKU 3700802101697
EAN 3700802101697

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

New
L 1,995
L 2,490