Transport falas për porosi mbi 5000L

Set ndërtimi me kub

Kodi i produktit: 5015353912004

L 2,490

Set ndërtimi me kub Shooting star

Ka stok

Sasia

Set ndërtimi me kub Shooting star

SKU 5015353912004
EAN 5015353912004

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-30%
L 3,145
L 4,490
-30%
L 2,095
L 2,990
-50%