Transport falas për porosi mbi 5000L

Seti i udhëtimit - Our generation
Seti i udhëtimit - Our generation
Seti i udhëtimit - Our generation

Seti i udhëtimit

Kodi i produktit: 062243437876

L 1,390
L 3,490
Seti i udhëtimit Our generation

Ka stok

Sasia
Seti i udhëtimit Our generation
SKU 062243437876
EAN 062243437876
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,195
L 2,990