Transport falas për porosi mbi 5000L

Seti me 3 qenusha - Sparkle Girlz
Seti me 3 qenusha - Sparkle Girlz

Seti me 3 qenusha

Kodi i produktit: 193052008480

L 1,190
L 1,990

Seti me 3 qenusha Sparkle Girlz

Ka stok

Sasia

Seti me 3 qenusha Sparkle Girlz

SKU 193052008480
EAN 193052008480

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...