Transport falas për porosi mbi 5000L

Shpëtimi i Kafshëve shtëpiake - Zuru
Shpëtimi i Kafshëve shtëpiake - Zuru

Shpëtimi i Kafshëve shtëpiake

Kodi i produktit: 193052050298

L 2,490

Shpëtimi i Kafshëve shtëpiake Zuru

2 produkte shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Shpëtimi i Kafshëve shtëpiake Zuru

SKU 193052050298
EAN 193052050298

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...