Transport falas për porosi mbi 5000L

Shtëpia barbie me aksesorë - Barbie
Shtëpia barbie me aksesorë - Barbie
Shtëpia barbie me aksesorë - Barbie
Shtëpia barbie me aksesorë - Barbie
Shtëpia barbie me aksesorë - Barbie

Shtëpia barbie me aksesorë

Kodi i produktit: 0194735007653

L 6,490

Shtëpia barbie me aksesorë

Ka stok

Sasia

Shtëpia barbie me aksesorë

SKU 0194735007653
EAN 0194735007653

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...