Transport falas për porosi mbi 5000L

Skuadra e oqeanit - ABC
Skuadra e oqeanit - ABC
Skuadra e oqeanit - ABC
Abc

Skuadra e oqeanit

Kodi i produktit: 204112008

L 470
L 1,190

Skuadra e oqeanit, ABC

2 produkte shitur në 48 orët e fundit

Ka stok

Sasia

Skuadra e oqeanit, ABC

SKU 204112008
EAN 4006333083235

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...