Transport falas për porosi mbi 5000L

Telekomandë me tinguj - ABC
Telekomandë me tinguj - ABC
Abc

Telekomandë me tinguj

Kodi i produktit: 104010017

L 590
L 1,490

Telekomandë me tinguj, ABC

Ka stok

Sasia

Telekomandë me tinguj, ABC

SKU 104010017
EAN 4006592064143

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 590
L 1,490
L 470
L 1,190