Transport falas për porosi mbi 5000L

The Original Story of the Bear from Darkest Peru

Kodi i produktit: 9780008299101

L 990

The Original Story of the Bear from Darkest Peru Libra

Ka stok

Sasia

The Original Story of the Bear from Darkest Peru Libra

SKU 9780008299101
EAN 9780008299101

ARTIKUJT MUND TĂ‹ NDĂ‹RROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

-50%
L 895
L 1,790
-50%