Transport falas për porosi mbi 5000L

Vezët me dinosaur pellushi

Kodi i produktit: MS77920

L 2,395
L 2,990

Vezët e dinosaurve Crackin eggs

Ka stok

Sasia

Vezët e dinosaurve Crackin eggs

SKU MS77920
EAN 4897088977920

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...

L 1,790
L 2,490
L 1,790
L 2,490