Transport falas për porosi mbi 5000L

Zana e dhëmbëve - Our Generation
Zana e dhëmbëve - Our Generation
Zana e dhëmbëve - Our Generation

Zana e dhëmbëve

Kodi i produktit: 062243460317

L 6,490
Zana e dhëmbëve Our generation

Ka stok

Sasia
Zana e dhëmbëve Our generation
SKU 062243460317
EAN 062243460317
Çmimi vetëm në web Jo
Nevojiten bateri Jo
Përmban bateri Jo

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...