Transport falas për porosi mbi 5000L

Aksesorë kancelarie

Kodi i produktit: 8904027116022

L 310
L 390

Aksesorë kancelarie Hamleys

Ka stok

Sasia

Aksesorë kancelarie Hamleys

SKU 8904027116022
EAN 8904027116022

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...