Transport falas për porosi mbi 5000L

Aksesorë për bar kafe - Ecoiffier
Aksesorë për bar kafe - Ecoiffier
Aksesorë për bar kafe - Ecoiffier

Aksesorë për bar kafe

Kodi i produktit: 3280250025788

L 2,990

Aksesorë për bar kafe Ecoiffier

S’ka stok

Sasia

Aksesorë për bar kafe Ecoiffier

SKU 3280250025788
EAN 3280250025788

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...