Transport falas për porosi mbi 5000L

Dorashka zjarrëfikësi - Fireman sam
Dorashka zjarrëfikësi - Fireman sam

Dorashka zjarrëfikësi

Kodi i produktit: 109252475038

L 2,490

Dorashka zjarrëfikësi Fireman sam

Ka stok

Sasia

Dorashka zjarrëfikësi Fireman sam

SKU 109252475038
EAN 4006592064471

ARTIKUJT MUND TË NDËRROHEN BRENDA 1 JAVE NGA DATA E BLERJES

 

Kushtet e nderrimit:

• Te kene faturen perkatese.

• Artikujt që ndërroni duhet te jene në kutine origjinale, me paketimin dhe ambalazhimin e tyre, të mos jenë perdorur apo dëmtuar.

• Nuk ndërrohen aksesorët.

• Produktet e dëmtuara nga fabrika mund te ndërrohen brenda 1 jave nga momenti i blerjes. Nëse është dëmtuar nga klienti, produkti nuk do të ndërrohet.

Duke shfaqur vlerësimet

Ju mund të pëlqeni edhe...